ممنوعیت انتشار اخبار شهیده حجاب

ممنوعیت انتشار اخبار شهیده حجاب

 

دادستانی کل آلمان انتشار هرگونه خبری را درباره جزئیات کشته شدن مروه الشربینی را که "شهیده حجاب" نام گرفته است، ممنوع کرد.

واحد مرکزی خبر به نقل از خبرگزاری آلمان گزارش داد ، مروه الشربینی که دکترای داروشناسی داشت حدود ده روز پیش هنگام حضور در دادگاهی در شهر درسدن آلمان با ضربات چاقوی یک اسلام ستیز آلمانی در برابر چشمان همسرش و پلیس آلمان به قتل رسید.

نشریه آلمانی فوکوس نیز در گزارشی نوشته است عامل قتل الشربینی برای ارتکاب این جنایت خود از پیش برنامه ریزی کرده بود.

کریستین اویناروس سخنگوی دادستانی کل آلمان روز شنبه گفت: " پیش از به جریان انداختن شکایت از متهم ، از انتشار هرگونه خبری درباره جزئیات مربوط به این جنایت قتل " جلوگیری خواهد شد.

دادستانی آلمان این سخنان را در واکنش به گزارش نشریه آلمانی فوکوس مطرح کرده است که نوشته بود متهم آلمانی اصلیتش روسی است و برای اجرای این جنایت نیز برنامه ریزی کرده بود.

سخنگوی دادستانی از توضیح درباره درستی این گزارش خودداری و تاکید کرد با توجه به اینکه تحقیقات ادامه دارد از بیان هرگونه جزئیاتی در این خصوص جلوگیری خواهد شد.

فرد متهم که راستگرای افراطی است روز اول ژوئیه به شهروند مصری در سالن دادگاهی در شهر درسدن با چاقو حمله کرد.

این دادگاه پس از اثبات اتهام اهانت به الشربینی به دست قاتلش، در حال رسیدگی به شکایت شاکی بود.

این جنایت به خشم جهان اسلام منجر شده است و بسیاری آن را نمونه موج اسلام ستیزی در جهان غرب می دانند.

این در حالی است که متأسفانه در هنگام کشته شدن ندا آقا سلطان تمام غول رسانه های خبری جهان این مسئله را بزرگ کرده و حتی سردمداران استکبار در این باره اظهار نظر کردند. ولی الان همگی خفه خون گرفته اند. بد تر از آن اینکه بعضی از هموطنان فریب تبلیغات دشمن را خورده و نظام جمهوری اسلامی را مقصر در قتل ندا آقا سلطان معرفی می کردند.

/ 0 نظر / 16 بازدید